Žiemos smagumai

Įsibėgėjusi žiema dosniai pažėrė sniego atnešdama džiaugsmus ir pramogas. Tai judėjimas ir sportas, grūdinimasis ir nauda sveikatai, kūrybinės tiriamosios veiklos, bendravimas ir bendradarbiavimas, komandinio darbo subtilybės, strategijų kūrimas, STEAM iššūkiai, saviraiška ir išradingumas, meninė veikla, gera nuotaika ir emocijos, džiaugsmas procesu ir rezultatu.

Olimpinėmis vertybėmis – draugyste, pagarba, tobulėjimu – grįsta sportinė bei fizinė veikla  – puiki terpė visapusiškam vaiko asmenybės formavimuisi.

Pasidžiaukime žiema kartu su vaikais, pasinaudokime galimybe ugdyti juos linksmus, sveikus ir laimingus.

 

Angele Nausėdienė, projekto ,,Olimpinė karta“ koordinatorė įstaigoje.

 

ŽAIDŽIAME LEDO RITULĮ. ,,Debesiukų“ grupės ugdytiniai susipažino ir mokėsi valdyti ledo ritulio lazdas, mėtė sniego ir popieriaus gniūžtes į taikinį. Žaidė estafetes ir judriuosius žaidimus: ,,Ledo ritulys“, ,,Kamuoliuk, pirmyn“, ,,Pataikyk į taikinį“, ,,Aukščiau žemės“, ,,Pagauk snaigę“.

Rita Bartuškienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

BĖGIMAS PER SNIEGO KLIŪTIS. ,,Dainiukų“ grupės ugdytiniai, žaisdami  sportinius žaidimus, estafetes: ,,Ledo ritulys“, ,,Bėgimas per  sniego kliūtis“, ,,Sniego gniūžtė“, ,,keliaudami“ ledo laivais, susitarė  laikytis garbingo rungtyniavimo principo, džiaugėsi savo ir draugų patirtomis sėkmėmis.

Edita Setkauskienė, grupės auklėtoja ekspertė

LINKSMOSIOS ESTAFETĖS. ,,Kregždžiukų“ ir ,,Smalsiukų“ grupių ugdytinių sportinė pramoga. Estafečių metu vaikai mėtė sniego gniūžtes į taikinius, rito kamuoliukus ir mėtė spalvotus žiedelius. ,,Kregždžiukų“ grupės vaikai linksmai leido laiką sportiškai nusiteikę ant sniego kalniuko.

Agnė Glavecienė, grupės vyresnioji auklėtoja

 

JOKS ŠALTUKAS NEBAISUS, NES SPORTUOT LABAI SMAGU!!! ,,Boružiukų“  ir ,,Bitučių“ grupių ugdytiniai aktyviai leido žiemos dieną prisimindami sportines veiklas: greitąjį bėgimą, ledo riedulį, šokinėjimą per virvutę. Žaidimus baigė linksmai ir kūrybiškai užrašydami žodį ,,SPORTAS“

Agnė Vosylienė, grupės vyresnioji auklėtoja

 

KUO KVEPIA ŽIEMA?

,,Drugelių“ grupės ugdytiniai aktyviai išbandė šėliojimo, bėgiojimo, laipiojimo ir judėjimo  veiklas, ,,atrado“ rogučių sportą. Ypatingai pajuto komandinės veiklos atsakingumą ir džiaugsmą konstruodami,  statydami, tyrinėdami, eksperimentuodami.

Angelė Nausėdienė,  grupės auklėtoja metodininkė

 

VAIKŲ DŽIAUGSMAS – ILGAI LAUKTA ŽIEMA

,,Varliukų-Abėciukų“ grupės ugdytiniai džiaugiasi gamtos dovana – ilgai laukta žiema ir  jos teikiamais malonumais. Puikus oras ir sniego gausa kviečia vaikučius išbandyti įvairiausias pramogas. Svarbiausia – būti linksmiems, greitiems, vikriems ir smagiai, kūrybingai, sportiškai  praleisti laiką.

Birutė Sabaliauskienė,  ,,Varliukų-Abėciukų“ grupės auklėtoja metodininkė

AUGSIU LINKSMAS, SVEIKAS IR LAIMINGAS! ,,Sveikuoliukų“  grupės ugdytinių  ,,šėliojimas“ vieną gražią žiemos dieną…

  Renata Vasiliauskienė,  grupės vyresnioji auklėtoja

TRAUKINUKU Į SNIEGO ŠALĮ. ,,Spalviukų“ grupės ugdytinių sportinė pramoga su spalvotais kamuoliukais.

Birutė Stumbrienė, grupės vyresnioji auklėtoja

SU ROGUTĖM  IR SNIEGU!!! ,,Ežiukų“ grupės sportinė pramoga: žaidimai su spalvotais kamuoliukais ir seniu besmegeniu.

 Janina Brazaitienė, grupės vyresnioji auklėtoja

ŽIEMOS DŽIAUGSMAI IR SIAUTULYS: ,,Žvangučių“ grupės ugdytinių judrūs sportiniai žaidimai ir atradimai: ,,Lankai gerai rieda“, ,,Lėkit, rogelės, švilpk, vėjeli!“, ,,Pasivaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis“

Rita Navickienė, grupės vyresnioji auklėtoja

Žodinė paieška

Renginiai

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems