Tėvai darželyje reikalingi vaikams

,,Varliukų-Abėciukų“ grupės bendruomenė dalyvauja eTwinning nacionaliniame projekte ,,Darželis ir šeima – du vaiko gyvenimą formuojantys pasauliai“. Tai projektas apie  vaikų, tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą ugdymo įstaigoje. Aktyvus tėvų dalyvavimas darželio gyvenime, ugdymo procese teigiamai veikia vaikų domėjimąsi aplinka, ugdo kalbą, skatina pasitikėjimą savimi, moko bendrauti, būti savarankiškais.  Vaikai tampa veiklesniais, smalsesniais, gerėja pasiekimai, o tėvai labiau pažįsta vieni kitus, susidraugauja.

Šeimų pagalba, savanorystė  įvairi ir naudinga. Džiaugiamės tėvų ir pedagogių bendromis idėjomis ir darbais  projektinėje veikloje, įtraukiant vaikus.  Viską kas geriausia integruojame į  įvairias ugdytinių  ugdymo ir ugdymosi sritis. O jų buvo įvairių: dalyvavimas organizuojant sporto šventę, akcija ,,Padovanok knygą“, skaitymai ,,Vakaras su knyga ir draugais“, pagalba puošiant įstaigą karpiniais, grupės bendruomenės rytmetis ,,Nykštukų Kalėdos“, pokalbiai ir žaidimai prie apskrito stalo, nuotraukų parodėlė ,,Žiemos pramogos su šeima“ ir kt.

Tėvų, vaikų ir pedagogių kūrybinių darbų parodėlė ,,Besmegenių šalyje“ buvo integruota į respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogių, tėvų kūrybinių darbų parodą ,,Linksmieji besmegeniai“, kurią organizavo  Kauno lopšelis-darželis „Saulutė“. Parodos tikslas – skatinti vaikų, pedagogų, tėvų meninę raišką ir bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, formuojant teigiamą darželių bendruomenių tarpusavio mikroklimatą. Į parodą  išsiuntėme keturių ugdytinių ir jų tėvelių, bei pedagogių Aistės Mažeikienės ir Birutės Sabaliauskienės  darbų foto nuotraukas. Sulaukėme padėkų ir paskatinimų.

Tėvai darželyje labai reikalingi vaikams. Dėkojame jiems už bendravimą ir bendradarbiavimą, kuriant tradicijas, kur aktyvūs visi – tėvai, vaikai ir pedagogai.

                                   Grupės auklėtoja metodininkė Birutė Sabaliauskienė

Žodinė paieška

Renginiai

Rugpjūčio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
© 2019 mir.lt
Versija neįgaliesiems