„eTwinning“

„Mažasis dizaineris“ (,,The little designer“)

Projekto trukmė.  2020-07-28 – 2021-04-15

Projekto kūrėja. Rita Bartuškienė  iš Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“.

Projekte dalyvauja. Vilkaviškio vaikų l/d „Buratinas” „Debesiukų“, ,,Kregždžiukų“ grupių, Lietuvos ir Europos  švietimo įstaigų pedagogai, vaikai, tėvai.

Projekto tikslas: plėtoti vaikų visuminį ugdymą(si) per   STEAM sritis, skatinti  į kūrybinį procesą pažvelgti visapusiškai, integruojant visų mokomųjų dalykų žinias ir gebėjimus, lavinti pažinimo, kūrybiškumo, iniciatyvumo ir verslumo kompetencijas, formuoti  inovacijų kultūrą, patirti kūrybos džiaugsmą.

Projekto eiga. Organizuosime internetinius susitikimus idėjoms dalytis, tartis, bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto partneriai kurs, konstruos įvairius dizainus naudojant  kūrybos, meno, pažinimo, STEAM metodus ir IT.

Projekto rezultatas. Mokiniai žinos ir praktiškai išbandys kas yra  dizainas, dizainerio profesija, suvoks, kad gamtos mokslai, dizainas ir technologijos, inžinerija ir matematika suteikia plačią karjeros pasirinkimo įvairovę, atsiskleis vaiko saviraiškos ir pažinimo poreikiai, įgis pasitikėjimo savimi, išgyvens kūrybos džiaugsmą kurdamas.

https://youtu.be/UdSYVLRo-vM

https://youtu.be/GYEot9BbKZA

  Apdovanojimai už veiklą projekte:

                                                                                                                                                 

„Virtuali istorija“ 

Projekto kūrėja: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas” auklėtoja ekspertė Edita Setkauskienė.

Projekto partneriai: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas”  „Dainiukų”, ,,Smalsiukų“ grupių bendruomenės, Vilniaus „Jeruzalės“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja ir mokiniai, vaikai ir pedagogės  iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Turkijos ikimokyklinių įstaigų.

Projekto tikslas: kurti virtualią istoriją, lavinant vaikų literatūrinius, kūrybinius, bendravimo ir bendradarbiavimo, informacinių technologijų gebėjimus.

Projekto eiga: vaikai, tėvai, pedagogai kurs virtualią istoriją, virtualią parodą.

Projekto rezultatas: sukurta virtuali istorija, virtuali istorijos herojų paroda. Geresni vaikų gebėjimai sakytinės ir rašytinės, bendravimo ir bendradarbiavimo, saviraiškos, iniacityvumo, mokėjimo mokytis srityse.

Apdovanojimai už veiklą projekte:

„Pasaka maiše” (Story Sack)

Projekto kūrėja: „Dainiukų” grupės auklėtoja metodininkė Edita Setkauskienė.

Projekto partneriai: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas” „Dainiukų” grupės bendruomenė; Lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bite” Londone „Bitinukų” grupės bendruomenė; Vilniaus Jeruzalės progimnazijos 3B klasės bendruomenė; Gargždų vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ,,Aitvariukų” grupės bendruomenė; Kėdainių vaikų lopšelio-darželio „Pasaka” bendruomenė; Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis” „Aitvarų” grupės bendruomenė.

Projekto tikslas: plėtoti vaikų holistinį ugdymą(si), pasitelkiant liaudies pasakas.

Projekto eiga: 

Projekto metu vaikai kuria „Pasakų maišą“, kurį pildo įvairiausiomis liaudies pasakomis, istorijomis, padavimais, lopšinėmis, žaidimais ir t.t. Pildydami „Pasakų maišą“ vaikai turi galimybę pasakas pažinti iš arčiau – diskutuoti apie kiekvienos pasakos turinį, aptarti pagrindinius veikėjus. Diskutuodami jie išplečia „Pasakų maišo“ turinį įvairia papildoma informacija – žaidimais, spalvojimui skirtais lapais, trumpais tradicijų aprašymais.

Projekto rezultatas:

Per tris mėnesius užpildytas „Pasakų maišas“ pavirto į lėlių spektaklį, kuris buvo filmuojamas ir kuriuo vėliau buvo dalijamasi su projekto partneriais kitose šalyse.

Viso projekto metu buvo sukurti trys „Pasakų maišai”

Apdovanojimai už veiklą projekte:

 „Vaikystės pasaulis”

Projekto kūrėja „Dainiukų” grupės auklėtoja metodininkė Edita Setkauskienė

Projekte pakvietėme dalyvauti  Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Latvijos, Bulgarijos, Graikijos ikimokyklinių įstaigų vaikus ir pedagogus.

Projekto tikslas: padėti vaikams siekti sėkmės laisvoje, kūrybiškoje, žaismingoje aplinkoje.

Uždaviniai:

  • džiaugtis savo  ir draugų pomėgiais;
  • kurti, smalsauti, drąsiai reikšti idėjas, siekiant tapti originaliems, savitiems;
  • atrasi, pažinti žaidžiant, tyrinėjant, aktyviai veikiant;
  • susipažinti su kitų šalių vaikų pomėgiais, veikla darželyje.

Vaikų veikla projekte įvertinta Europos Kokybės ženkleliu. Vaikai dalyvavo mokinių stovykloje Vilniuje „Improvizuok su eTwinning” Vilniaus rotušėje įteiktas sertifikatas „Vilkaviškio vaikų lopšeliui-darželiui „Buratinas”, mokytojai Editai Setkauskienei ir mokinių komandai, vykdžiusiai programos eTwinning projektą „Vaikystės pasaulis” ir nugalėjusiai konkurse  „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla, 2013” 3-11m. kategorijoje”

Žodinė paieška

Renginiai

Gegužės  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems