Programos „eTwinning“ mokinių stovykla  „Ateities pilietis“

Už sėkmingai įvykdytą tarptautinį „eTwinning“ projektą „Virtual story“ projekto kūrėja Edita Setkauskienė, „Dainiukų“ grupės ugdytiniai ir projektą kartu vykdžiusi priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Benekoraitienė gavo kvietimą dalyvauti programos „eTwinning“ mokinių stovykloje  „Ateities pilietis“. 

Projektas „Virtual story“ buvo atrinktas tarp 9 geriausių Lietuvoje „eTwinning“ mokyklų bendradarbiavimo projektų ir laimėjo konkurse „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2019“ 

Rugsėjo 26-27 dienomis Trakų rajone, pramogų ir poilsio parke „Tony Resort“ vykusioje mokinių stovykloje ugdytiniai aktyviai veikė edukaciniuose robotikos užsiėmimuose, mėgavosi įdomiais lauko žaidimais, prasminga bendravimo, bendradarbiavimo patirtimi, iškylomis nuostabioje gamtos apsuptyje…

Vaikų mintys apie patyrimus stovykloje:

„Labai patiko tverti robotus ir juos valdyti su planšete. Dar patiko vykti su nakvyne, nes niekur dar taip toli nebuvom kartu su savo auklėtoja nuvykę“ (Eglė, 5 m.).

„Sėdėjom ant pagalvių, žiūrėjom į planšetę, kaip reikia tverti robotus. Paskui skaičiavom, matavom, dėliojom visaip detales. Mokytoja padėjo. Dar labai patiko laipioti ir čiuožti ant žalio tinklo ir labirinte bėgioti. Viskas man patiko stovykloje“ (Kamilė 5 m.).

„Stovykloje buvo daug mokinių ir mokytojų. Aš kalbėjau su jais. Man patiko tverti robotus, todėl, kad mokytoja patiko“ (Emilija 5 m.).

„Man patiko miškas, ežeras, draugai, dar norėjau būti stovykloje ilgai. Ten labai gražu ir smagu“ (Ema 5 m.).

„O man dar patiko katytė, kurią mačiau. Darėm mankštą su visais kartu ryte. Ir dar patiko plaukti laivu. Mačiau Trakų pilį. Laivo kapitonas patiko“ (Gabrielė 5 m.).

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Lina Benekoraitienė

Žodinė paieška

Renginiai

Liepos  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
© 2020 mir.lt
Versija neįgaliesiems