Olimpinė judumo savaitė „Buratine“

Palaikydamos vaikų fizinį aktyvumą įstaigoje, suteikdamos žinias bei motyvaciją užsiimti įvairia fizine veikla, padedame vaikams vystytis motorinius gebėjimus, formuotis vertybines nuostatas bei sveikos gyvensenos įgūdžius.

Judriosios savaitės metu, rugsėjo 14 -21dienomis, organizavome įvairias sportines veiklas. Ąžuolo Galingojo mankštoje su kiškiuku Olimpiuku, (grupės auklėtoja Agnė Vosylienė) apšilę vaikai energingai dalyvavo masiniame bėgime. Sekančią dieną tobulino kūno judesius sportuodami su kūno kultūros pedagoge Žana.

Grupės auklėtojos organizavo judriuosius žaidimus su sporto šakų elementais: ,,Boružiukų“, ,,Bitučių“, ,,Žvangučių“ ir ,,Dainiukų“ grupių ugdytiniai žaidė žolės riedulį ir atliko šuolį į aukštį.

Disko metimo rungtį išbandė, orientavimosi žaidynėse dalyvavo ,,Debesiukų“, ,,Kregždžiukų“ ir ,,Smalsiukų“ grupių ugdytiniai. Mokydamiesi suprasti žemėlapius, orientuotis teritorijoje priešmokyklinukai džiaugėsi sėkmingai surastais kontroliniais punktais, įveiktomis sportinėmis – protinėmis užduotimis.

Orientavimosi sporto ,,paslaptis“ taip pat krimto ,,Varliukų-Abėciukų“ ir ,,Drugelių“  grupių vaikai. Jiems teko STEAM iššūkiai: ,,Sportiniu žingsneliu į spalvotą matematiką“, bei ,,Mano pieštukų spalvos darželio kieme“.

Žaisti orientacinius žaidimus savo įstaigose, pasidalinti įspūdžiais pakvietėme ir Vilkaviškio vaikų lopšelių-darželių ,,Pasaka“ ir ,,Eglutė“, bei Jurbarko vaikų lopšelio – darželio ,,Nykštukas“ ugdytinius, taip pat Tarptautinio ,,Erasmus+” projekto dalyvius iš Ispanijos, Graikijos, Italijos ir Latvijos.

Sportuodami, rungtyniaudami, žaisdami, bendraudami vaikai pratinasi vadovautis olimpinėmis vertybėmis DRAUGYSTE, PAGARBA IR TOBULĖJIMU.

Linkime mūsų ugdytiniams augti aktyviais, smalsiais, kūrybiškais, draugiškais ir LAIMINGAIS vaikais!

 

Projekto ,,Olimpinė karta“ įstaigoje koordinatorė

grupės auklėtoja metodininkė Angelė Nausėdienė

Žodinė paieška

Renginiai

Spalio  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
© 2020 mir.lt
Versija neįgaliesiems