LTMŽ festivalio dienos „Buratine“

Gegužės paskutinę savaitę vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II-ojo etapo festivalis. Šventė prasidėjo gausios bendruomenės iškilminga eisena. Dalyviai spalvingai pasipuošę, nešini būgneliais, balionais, kaspinais ir kitais atributais maršo ritmu žygiavo mokyklos stadione, skanduodami „Sportas, sportas – tai jėga, mes be sporto niekada, jeigu nori būt stiprus, tai sportuok visus metus“. Bendrame rate atliko nuotaikingą Ąžuolo mankštą. Visus lydėjo pakili nuotaika ir noras kuo greičiau pasinerti į sporto teikiamus malonumus.

Darželio kieme žaidynių dalyvių laukė siurprizas – naujai įrengtos aikštelės atidarymas. Direktorė  pasidžiaugė, kad bendruomenės dėka krepšinio aikštelę pavyko atnaujinti, paversti modernia. Vaikus sveikino ir sportą pamėgti kvietė Vilkaviškio sporto mokyklos ir Pramogų ir sporto centro vadovai. Iškilmingos ceremonijos metu perkirpta juostelė, davė startą pradėti joje aktyvią veiklą. Visi sugužėjo ant kvepiančios naujumu aikštelės ir pašoko nuotaikingą šokį. Po linksmo šokio pasklido po darželio kiemo erdves tęsti judrias veiklas. Visą savaitę aidėjo vaikų klegesys, pergalės šūksniai, palaikymo žodžiai, juokas, dalyvaujant estafetėse, aktyviai žaidžiant judrius žaidimus. Gera buvo matyti džiaugsmo kupinas akis ir šypsenas, kai rankelėse laikė savo pastangomis pelnytą Lietuvos mažųjų žaidynių diplomą.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad esame šio įkvepiančio projekto dalis, kurio tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

 

LTMŽ projekto koordinatorė įstaigoje Irma Norkevičienė

© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems