Kovo 25-oji – GANDRINĖS

,,Varliukų-Abėciukų“ grupėje Gandrinės švenčiamos jau daug metų. Tai šventė, tapusi tradicija. Šiemet gandro sutiktuves  paminėjome kitaip, nes dėl karantino šalyje, turėjome apsiriboti tik savo grupės mažame ratelyje.

Pokalbių, knygelių pagalba vaikai sužinojo, kaip Gandrines švęsdavo mūsų senoliai: ką reiškė pamatyti skrendantį, tupintį ar varlinėjantį gandrą, kodėl gandras laikomas šventu paukščiu, kaip šaukdavo vaikai pirmąkart pavasarį pamatę gandrą…

Muzikos ugdymo valandėlė ( mokytoja Viktorija Dėdynienė) šįkart buvo irgi neįprasta. Salėje puikavosi vaikų šeimų sukurti STEAM  nameliai  iš antrinių žaliavų į kuriuos galima įlysti, žaisti, netgi pasikviesti draugą į svečius, o  ant kiekvieno namelio stogo ,,kleketavo“ vaikų pagaminti gandrai iš popieriaus. Patys vaikai į valandėlę atskubėjo pavirtę raudonkojais, ilgasnapiais gandrais.

,,Sutiktuvės“ prasidėjo!  Vaikai imitavo gandro sklandymą ore, grojo lazdelėmis, mėgdžiodami paukščio kalenimą, braidė po balas, ieškodami varlyčių, dainelės žodžiais pasakojo, kad gandrui niekada nešalta, nors jo kojos raudonos, ir kad gandras niekada neserga  sloga…

Saulės spinduliai ir  linksma polkutė šventinėje valandėlėje  persipynė su smagia nuotaika, šiltu bendravimu, gandro dalinamomis lauktuvėmis, palinkėjimais vieni kitiems, kad su gandro sugrįžimu sugrįžtų tikras pavasaris ir šiluma.

 

                                                                            Birutė Sabaliauskienė grupės auklėtoja metodininkė

                                                                            Aistė Mažeikienė grupės auklėtoja

Žodinė paieška

Renginiai

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems