,,Drugeliai skleidžia sparnelius“

,,Drugelių“ ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo grupės bendruomenė vykdo projektą ,,Miklūs pirštukai – skambūs garsiukai“.

Vaiko pirštų miklumas, kūno judrumas ir kalbos raida susiję tiesiogiai. Nustatyta, jog per dieną pirštų masažui skiriamos vos penkios minutės turi akivaizdų poveikį. Kuo labiau išvystyta smulkioji motorika, tuo geriau vaikas artikuliuoja garsus – aiškiau kalba Rankų ir pirštų žaidimai teigiamai veikia visą žmogaus kūną ir protą, aktyvina žmogaus smegenų veiklą.

Rankučių žaidimai – ne tik puikus būdas lavinti kalbą, bet ir smagi pramoga.

Grupės vaikučiai, auklėtojos Angelė ir Dalia, papildomo muzikinio ugdymo pedagogė Raimonada pakvietė tėvelius į popietę  susipažinti su vykstančiu ugdomuoju procesu lavinant vaikų meninius gebėjimus, kalbą, bendrą ir smulkiąją motoriką.

Vaikai kartu su pedagogėmis ir tėveliais dainavo, šoko, žaidė pirštukų žaidimus, gamino darbelius. Džiugu, kad renginyje dalyvavo dauguma šeimų. Po popietės tėveliai, džiaugdamiesi vaikučių ugdymosi pasiekimais, įgytu savarankiškumu dėkojo grupės ugdytojoms už linksmą, smagią vakaronę. Sutarėme, kad ateityje tėveliai taip pat aktyviai įsitrauks į vaikų ugdomąjį procesą. Dalindamiesi savo šeimos gerąja patirtimi dažniau užsuks į grupę pabendrauti, pažaisti su mažaisiais.

 

Grupės auklėtoja metodininkė Angelė Nausėdienė

Žodinė paieška

Renginiai

Rugpjūčio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
© 2019 mir.lt
Versija neįgaliesiems