Dalyvavome meniniame-muzikiniame projekte

Šeima – tai viena svarbiausių žmogaus vertybių. Šeimoje tarp savo artimųjų vaikas suvokia pirmąsias ir svarbiausias gyvenimo pamokas, būtent šeimoje formuojasi vaiko požiūris į pasaulį. Įvairūs moksliniai šaltiniai ir pedagogikos praktika atskleidžia, kad daugiau laiko su tėvais praleidžiantis vaikas jaučiasi svarbus ir vertinamas, o tai prisideda prie jo savivertės stiprinimo. Muzika ir dailė čia taip pat vaidina didelį vaidmenį. Šių menų galia turi didelį poveikį žmogui, o muzikavimas ir kūrybinių darbelių gaminimas kartu su savo šeimos nariais stiprina tarpusavio ryšį.

Norėdami prasmingai paminėta tarptautinę Šeimos dieną Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šypsenėlė“ organizavo respublikinį ikimokyklinio, pradinio ugdymo ir kitų ugdymo įstaigų meninį-muzikinį projektą „Kuriu su savo šeima“. Kvietė visas šeimas dalyvauti šiame projekte.

Džiugu, kad  iš mūsų įstaigos šiame projekte panoro dalyvauti trijų ugdytinių šeimos. Tai ,,Dainiukų“ grupės ugdytinės Mėjos Didvalytės (grupės auklėtoja ekspertė E. Setkauskienė), ,,Debesiukų“ grupės mokinės Godos Raibikytės (priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė R. Bartuškienė) ir ,,Smalsiukų“ grupės mokinės Luknės Navaitytės (muzikos pedagogė V. Dėdynienė) šeimynos.

 

Džiaugiamės ir sveikiname už kūrybiškumą, išradingumą, originalumą.

 

Tai puikus įrodymas, kad ir nuotolinio ugdymosi metu yra palaikomas glaudus ryšys su vaiko šeima, pedagogų ir tėvelių bendradarbiavimas buriant vaikus ir tėvus bendrai kūrybinei veiklai bei ugdoma meilė savo šeimai, namams.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Rita Bartuškienė

Gautų kūrybinių darbų bendrą rezultatą galima pamatyti paspaudus nuorodas:

pirmoji nuoroda – virtuali nuotraukų koliažų knyga

https://read.bookcreator.com/ygAEZ2lcPbMmNlOhzpSLxB1sBcX2/8CeGiFd_RUC_xsZipzTNbQ

antroji nuoroda – muzikinių pasirodymų videofilmas

https://youtu.be/9MRZoQ6_C-g

 

 

 

Žodinė paieška

Renginiai

Liepos  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
© 2020 mir.lt
Versija neįgaliesiems