Covid-19

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2021-01-12

Informuoju, kad šiandien, sausio 12 d. gavome pranešimą iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), kad vienas darbuotojas serga COVID 19 virusu. DARBUOTOJAS SU VAIKAIS KONTAKTO NETURIAsmenys turėję didelės rizikos sąlytį yra saviizoliacijoje.

Būkime budrūs. Saugokime vieni kitus.

Pastaba. Informaciją teikia  NVSC specialistas tel.8 659 59655

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel.8 618 20393

 

Nauja svetainė, apie tai ką veikti su vaikais karantino metu.

https://karantinas.lt/vaikams/

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-26

Džiugi žinia.

Informuoju, kad po ligos sugrįžo ir dirba pedagogė.

„Debesiukų“ grupės veikla tęsiama.

Saugokime save ir kitus. Būkime atsakingi.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel.8 618 20393

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-25

Informuojame:

  1. „Sveikuoliukų“ grupės darbuotojai nustatytas besimptomis COVID 19 virusas.

Darbuotoja nedirbo daugiau nei 72 val iki testo atlikimo.

Papildomų veiksmų imtis nereikia.

Vaikai lankyti grupę gali.

  1. „Smalsiukų “ grupės darbuotoja turėjo kontaktą su asmeniu, sergančiu COVID 19 virusu.

Jai būtina saviizoliacija.

Vaikai lankyti grupę gali.

 

Pastaba. Informaciją teikia  NVSC specialistas tel.8 659 59655

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel.8 618 20393

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-19

Informuojame, kad 2020-11-19  „Ežiukų“ grupėje dirbančiam asmeniui patvirtintas COVID-19 ligos atvejis. Sergantis asmuo ir asmenys, turėję tiesioginį kontaktą su sergančiuoju, šiuo metu yra izoliacijoje.

Grupė ir bendrosios įstaigos patalpos yra išvalytos ir dezinfekuotos, pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, nustačius patvirtintą COVID-19 ligos atvejį.

Šiuo metu su atsakingomis institucijomis derinama dėl „Ežiukų“ grupės nuotolinio darbo organizavimo ir nedarbingumo išdavimo tėvams tvarkos. Informacija bus pateikta artimiausiu metu.

Likime sveiki.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel.861820393

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-18

Informuoju, kad šiandien, lapkričio 18 d. gavome pranešimą iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC). Administracijos darbuotojui nustatytas Covid 19 virusas. Kontakto su vaikais ir darbuotojais neturėjo nuo lapkričio 7 d. Grupės darbuotojas nuo lapkričio 16 d. yra saviizoliacijoje dėl kontakto su asmeniu, kuriam nustatytas COVID 19 virusas.

Išlikime ramūs.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel.861820393

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-16

NVSC duomenimis „Debesiukų“ grupėje susirgo dar vienas darbuotojas.

Būkime atsakingi ir pilietiški, saugokime save ir kitus.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-15

Informuoju, kad NVSC duomenimis „Debesiukų“ grupėje serga vienas ugdytinis ir dar vienas darbuotojas.

Būkime atsakingi ir pilietiški, saugokime save ir kitus.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-13

Šiandien ryte gauta informacija, kad vienas „Drugelių“ grupės vaikas priklauso didelės rizikos sąlytį turėjusiam asmeniui. Vaikas šiuo metu yra izoliacijoje.

Būkime budrūs.

Išlikime ramūs.

Saugokime save ir kitus.

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė tel. 861820393

 

ATNAUJINTA INFORMACIJA, 2020-11-10

Vilkaviškio savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-11-10 įsakymu Nr. B-ĮV1252 Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ „Debesiukų“ grupėje taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas nuo 2020-11-10 iki 2020-11-23.

Dėl to nurodytu laikotarpiu ugdytinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu  būdu.

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ „Debesiukų“ grupėje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel. 834252554, 861820393

 

KAIP KALBĖTI SU MAŽAIS VAIKAIS APIE COVID-19

TĖVAMS DĖL NUOTOLINIO UGDYMOSI

Informuojame, kad 2020-11-09  „Debesiukų“ grupėje dirbančiam asmeniui patvirtintas COVID-19 ligos atvejis. Sergantis asmuo ir asmenys, turėję tiesioginį kontaktą su sergančiuoju, šiuo metu yra izoliacijoje. Grupė ir bendrosios įstaigos patalpos yra išvalytos ir dezinfekuotos, pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, nustačius patvirtintą COVID-19 ligos atvejį.

Šiuo metu yra intensyviai dirbama, derinama su atsakingomis institucijomis, todėl informacija bus atnaujinama, tiek dėl „Debesiukų“ grupės nuotolinio darbo organizavimo, tiek dėl nedarbingumo išdavimo tvarkos tėvams.

 

Psichologė Inga Pudzinskienė konsultuoja tel. 862624247

L. e. p. direktorė Lilija Navikienė, tel. 834252554, 861820393

 

‼️Siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą, Vyriausybės nutarimu nuo lapkričio 7 d. visoje šalyje skelbiamas karantinas.
Ką turime žinoti❓
😷Viešose vietose privaloma dėvėti kaukes visiems, vyresniems nei 6 m. amžiaus. Viešose vietose galima būti ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius. Taip pat rekomenduojama riboti kontaktą su kitomis šeimomis, susitikti ne daugiau nei dviejų šeimų ar namų ūkių nariams.
😷Privačiuose susitikimuose gali būti ne daugiau kaip 10 žmonių, rekomenduojama dėvėti kaukes.
🚗Kelionės šalies viduje nerekomenduojamos, tačiau jei laikomasi socialinės distancijos taisyklių – keliauti nedraudžiama.
👥 Rekomenduojama nerengti asmeninių švenčių privačiose erdvėse arba jas organizuoti dalyvaujant ne daugiau nei 10 asmenų dėvint kaukes.
🥗Viešojo maitinimo įstaigos neveikia. Maistas tik išsinešimui.
🛒Maisto parduotuvės ir vaistinės veikia įprastu režimu, ne maisto prekių parduotuvės griežtai riboja pirkėjų srautus. Parduotuvės, vaistinės gali tęsti darbą užtikrindamos 10 kv. metrų ploto vienam pirkėjui.
💇‍♀️Kirpyklos, grožio, tatuiruočių salonai gali tęsti darbą, jei laikomasi higienos reikalavimų. Privalomos kaukės, išankstinė registracija.
❌Masažo kabinetai stabdo darbą, išskyrus medicinos procedūras; privalomos kaukės.
❌Sporto, kūno kultūros klubai, baseinai, SPA uždaromi.
❌Šokių, dainavimo, kiti kontaktiniai užsiėmimai draudžiami.
🏃‍♀️Individualios treniruotės lauke gali vykti, tačiau būtina išlaikyti bent 2 metrų distanciją.
🧘‍♀️Leidžiama sportuoti individualiai, dviese arba su šeimos / namų ūkio nariais.
🛏Viešbučiai. Leidžiama veikti tik individualių svečių paslaugoms teikti, išlaikant 2 m. atstumą bei dėvint kaukes; grupių paslaugos draudžiamos; maistas į kambarį ar išsinešti; privalomos kaukės.
❌Darbo ar laisvalaikio susirinkimai vidaus patalpose ar išorėje draudžiami.
👩‍🏫Ikimokyklinio amžiaus vaikai ir pradinių klasių mokiniai, taip pat specialiųjų mokyklų ir specialiųjų klasių mokiniai galės toliau lankyti ugdymo įstaigas, tačiau vyresniems moksleiviams pamokos turės būti organizuojamos nuotoliniu būdu arba derinant nuotolinį su kasdieniu būdu. Neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas bus vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas, tačiau tam tikrais atvejais bus taikomos išimtys, jeigu bus užtikrintos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.
✏️🩰🎨Neformaliojo vaikų švietimo programos galės vykti įprastai tose mokyklose, kuriose neformalusis švietimas yra arba tos mokyklos ugdymo plano, arba pailgintos dienos grupių, arba visos dienos mokyklos veiklos dalis. Neformaliojo vaikų švietimo programos taip pat galės vykti įprastai, jeigu užsiėmimai bus organizuojami lauke. Taip pat leidžiami ir individualūs mokymai, kai užsiėmimuose dalyvauja mokytojas ir vienas mokinys. Kontaktiniu būdu galės vykti tos neformaliojo vaikų švietimo programos, kurios vykdomos mokytojo, dirbančio tik su viena, ne didesne kaip 5 mokinių grupe, ir tik vienoje įstaigoje, patalpose užtikrinant 10 m2 plotą vienam besimokančiajam – šios sąlygos galioja ir neformaliajam suaugusiųjų švietimui, ir neformaliajam profesiniam mokymui.
👥Profesinis mokymas (ar jo dalis), išskyrus pirminį profesinį mokymą, vykdomą kartu su socialinių įgūdžių programa, ir aukštojo mokslo studijos (ar jų dalis) turės būti vykdomos nuotoliniu būdu.
❌Muziejai, teatrai, kino teatrai, kazino uždaromi, nevyksta jokie vieši renginiai.
⛹️‍♂️Sporto renginiai vyksta be žiūrovų.
👩‍⚕️Sveikatos priežiūros paslaugų teikimas viešajame bei privačiajame sektoriuje užtikrinamas vadovaujantis šiais principais: pilnai užtikrinama skubi pagalba; pilnai užtikrinama COVID-19 diagnostika, gydymas, izoliacija; pilnai užtikrinama planinė neatidėliotina pagalba, kurios nesuteikus gali reikšmingai pablogėti paciento būklė; proporcingai gali būti ribojama planinė pagalba, siekiant užtikrinti anksčiau įvardintų principų laikymąsi. Kontaktiniu būdu bus teikiamos šios paslaugos: odontologijos, nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros, vaikų ir suaugusiųjų skiepijimo.
‼️Planuojama, kad visuotinis karantinas truks mažiausiai 3 savaites (iki lapkričio 29 d.).

 

 

Žodinė paieška

Renginiai

Gegužės  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
© 2021 mir.lt
Versija neįgaliesiems