Išvyka į Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą

Grožėdamiesi sniegu užklotu miesto gamtiniu kraštovaizdžiu, „Aitvarų“ grupės vaikai, lydimi suaugusiųjų, keliavo į Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą.

Vaikai jautėsi drąsiai, nes žinojo, jog centre jų lauks Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, grupės draugų Marko, Oskaro mamos, Edita Jankienė ir Aušra Kasulaitienė.

Sporto ir pramogų centre apžiūrėjome įrengtas sporto sales, smalsavome, kokios veiklos vyksta jose. Ypač džiaugėmės galimybe dalyvauti žaidimu grįstame užsiėmime „Joga vaikams“, kurį organizavo visuomenės sveikatos specialistė Loreta Vilimaitienė. Pajutome kaip joga harmonizuoja kūną, kvėpavimą ir protą, padeda atsipalaiduoti, iš naujo atrasti fizinę ir emocinę pusiausvyrą, stiprina ištvermę, stuburą ir visą kaulų sistemą, gerina informacijos suvokimą.

Grįžę iš išvykos kūrybingai veikėme snieguotoje aplinkoje. Kol vieni grojo lauko muzikos instrumentais ir bandė, brisdami per sniego pusnis, išgirsti gamtos garsus, kiti iniciatyviai įgyvendino komandoje prisiimtus vaidmenis, atliko užduotis pagal pomėgius ir sugebėjimus: sniego gniūžtėmis puošė egles, rideno sniego ritinius, lipdė senius besmegenius, gražino juos gamtine medžiaga.

Visi jutome laimę, kūrybingumo ir sėkmės džiaugsmą.

Edita Setkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė

 

 

© 2022 mir.lt
Versija neįgaliesiems