Mažųjų programuotojų sėkmė

Už aktyvų prisidėjimą prie Europos Code Week sėkmės, rengiant programavimo renginį, „Dainiukų“ grupės auklėtojai ekspertei Editai Setkauskienei įteikta Europos Code Week ambasadoriaus padėka.

Džiaugiamės, jog į pedagogės Editos Setkauskienės kvietimą dalyvauti internetiniame skaitmeninio kūrybiškumo ir programavimo renginyje atsiliepė ir savo iniciatyvomis dalijosi 250 mokytojų ir jų mokinių iš įvairių pasaulio šalių.

„Buratino“ vaikų darželio ugdytiniai mokosi programavimo pradmenų naudodamiesi informacinėmis technologijomis ir edukacine bitute – robotu „Bee-Bot“. Šios veiklos įkvepia galimybei išbandyti vis naujas kūrybingesnes ir sudėtingesnes komandų sekas, planuoti veiksmus į priekį, siekiant numatyto tikslo. Programuodami vaikai lavinasi matematinius gebėjimus, loginį, erdvinį mąstymą, inžinerinius, konstravimo įgūdžius. Mokosi analizuoti, spręsti problemas, kurti, dirbti komandoje. Atranda dermę tarp programavimo veiklos virtualioje aplinkoje ir programavimo, inžinerinės, kūrybinės, žaismingos veiklos konstruojant kelionės takus robotukui.

Tarptautinio renginio metu „Dainiukų“, „Smalsiukų“, „Debesiukų“ grupių vaikai ne tik dalijosi patirtimi su renginio dalyviais apie programavimo patirtis, bet ir turtino savo žinojimą apie saugų naudojimąsi internetu. Kūrė plakatus apie interneto naudą ir jame slypinčius pavojus.

Šiuolaikinis pasaulis neatsiejamas nuo interneto, informacinių technologijų, todėl svarbu vaikams parodyti, jog įprastais ir planšetiniais kompiuteriais galima ne tik žaisti, bet ir tikslingai mokytis, atrandant idealų santykį tarp veiklų virtualioje erdvėje ir gamtoje.

 

                                          Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Lina Benekoraitienė

 

Žodinė paieška

Renginiai

Birželio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
© 2019 mir.lt