Kuo būsiu, kai užaugsiu

Piešinių konkursą ,,Kuo būsiu, kai užaugsiu“  organizavo lietuviškas mažų kainų degalinių tinklas EMSI.  Konkurse galėjo dalyvauti  5 – 7  metų amžiaus vaikai.

Vilkaviškio EMSI degalinėje drauge su rajono ugdymo įstaigų ugdytinių darbais dvi savaites puikavosi ir mūsų darželio  vaikų piešiniai, kurie buvo sunumeruoti ir už juos buvo balsuojama. Kiekvienas klientas, užsipylęs degalų, gavo po lapelį ir turėjo teisę balsuoti  tik už 1 piešinį, užrašant ant lapelio piešinio numerį. Lapelis su numeriu buvo paliekamas degalinės operatoriui.

Šiame  konkurse panoro dalyvauti ir keturi mūsų, ,,Debesiukų“, grupės ugdytiniai.  Džiaugiamės, kad net du ugdytinius lydėjo sėkmė ir jie  tapo prizininkais. Vakaris Krukas laimėjo pirmąją vietą ir dovanų gavo riedlentę, o Gustė Žvingilaitė tapo antrosios vietos laimėtoja ir į namus parsivežė pažintinį – lavinamąjį žaidimą ,,Lietuva“ . Visi vaikai, dalyvavę konkurse, buvo paskatinti dovanėlėmis  ir balionais su EMSI ženklu.

 

Tėveliams, atlydėjusiems savo vaikus, buvo organizuotos baudų į krepšį metimo varžybos. Ir čia, dvi mūsų grupės mamytes, aplankė sėkmė. Urtės ir Gustės mamos buvo vienos iš nugalėtojų ir  laimėjo marškinėlius su Žalgirio  komandos simbolika.

 

Sveikiname nugalėtojus,  linkime  ir toliau kūrybiškai puoselėti savo idėjas,  išgyventi kūrybos džiaugsmą piešiant, kuriant.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Rita Bartuškienė

Žodinė paieška

Renginiai

Kovo  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
© 2019 mir.lt