Kelionė su vasara

Birželio 30 dieną vaikų lopšelio-darželio bendruomenė organizavo pramogą lauke ,,Kelionė su vasara“. Tai galimybė visiems pabūti drauge, vaikams pažaisti, pabėgioti gryname ore, pasimėgauti erdve, atsipalaiduoti, patirti ieškojimo ir atradimo džiaugsmą, mėgautis gamtos teikiamais malonumais, pasidžiaugti siurprizais, lietuviška vasara,  kvepiančia medumi, spindinčia gėlėmis, knibždančia mažais gyvūnėliais.

Buvimas darželio erdvėse – tai žvilgsnis į gamtą, į visai šalia mūsų esančią Lietuvą. Tai kelionė į ten, kur kiekviename plyšelyje knibžda gyvybė, kur gali pažinti, mokytis, atrasti, pagaliau pailsėti.

Pasiklausę linksmos muzikos, pašurmuliavę, išbandę naują muilo burbulų pūtimo techniką, darželio ugdytiniai pasklido po visą teritoriją ieškoti gamtoje knibždančių padarėlių. Pavyko surasti darbštuolių skruzdėlių, ropinėjančių boružėlių, šliaužiančių sraigių, netgi žaislinių žiogų, varlių, ežių. Tai vaikus džiugino, ragino tyrinėti, smalsauti. Visiems buvo gera, netgi šiltas vasaros lietutis netrukdė džiaugtis pramoga.

Turiningai ir linksmai praleistas laikas – tai atsisveikinimas su draugais, auklėtojomis, darželiu, daugeliui išeinant vasaros atostogų. Auklėtojos savo ugdytiniams palinkėjo linksmai ir išradingai praleisti vasarą su tėveliais – nukeliauti prie upės, į mišką, aplankyti jūrą, pailsėti ir rudenį vėl sugrįžti čia, į savo lopšelį-darželį.

 

Auklėtoja metodininkė Birutė Sabaliauskienė

Žodinė paieška

Renginiai

Liepos  2018
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
© 2018 mir.lt