Darbo laikas ir darbuotojai

Lopšelio-darželio darbo laikas
7.00 – 17.30

 

Atsižvelgiant į tėvų poreikius, veikia prailginto darbo laiko grupė
7.00 – 18.30 val.

 

Direktorė Danutė Žilinskienė
Kiekvieną dieną 8.00 – 16.30                                      

Pietų pertrauka 12.00 – 12.30

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Lilija Navikienė
Kiekvieną dieną 7.00–15.30, penktadienis 8.30-17.00   

Pietų pertrauka 11.00 – 11.30

 

Logopedė Zigma Zokaitienė

El.p. zzzigma@gmail.com

Kontaktinės darbo valandos

Pirmadienis 7.25 – 11.30

Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis 7.25 – 11.50

Penktadienis 7.20 – 12.00

Nekontaktinės darbo valandos

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis 7.00 – 7.25

Penktadienis 7.00 – 7.20; 12.00-15.00

 

Logopedė, spec. pedagogė Ieva Cikanavičiūtė

El.p ieva.ajc@gmail.com

Kontaktinės darbo valandos

Pirmadienis, trečiadienis, penktadienis 7.10 – 12.00

Nekontaktinės darbo valandos

Pirmadienis, penktadienis 12.00 – 13.06

Trečiadienis 12.00 – 13.06

 

Psichologė Inga Pudzinskienė

El. p. inga.pudzinskiene@gmail.com

Kontaktinės darbo valandos

Pirmadienis – penktadienis 7.30-11.30

Nekontaktinės darbo valandos

Pirmadienis – penktadienis 12.00 – 16.00

Pietų pertrauka

11.30 – 12.00

 

Socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė

El. p. vilmabrazauskiene@gmail.com

Kontaktinės darbo valandos

Pirmadienis, ketvirtadienis, penktadienis 8.00-12.00

Antradienis 8.00 – 11.00

Trečiadienis 9.00 – 12.00

Nekontaktinės darbo valandos

Pirmadienis, ketvirtadienis, penktadienis 12.00 – 15.00

Antradienis 11.00-15.00

Trečiadienis 12.00 – 17.00

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Legavičienė

El. p. jlegaviciene.vsb@gmail.com

Pirmadienis 8.00-16.00

Konsultacijos tėvams 8.00-9.00, 13.00-15.00

 

Meninio ugdymo pedagogė Viktorija Dėdynienė
Kiekvieną dieną 8.00 – 13.12

 

Meninio ugdymo pedagogė Raimonda Kurauskienė

Ketvirtadienis, penktadienis  8.00-12.00

 

Meninio ugdymo pedagogė Sandra Jakubauskienė

Pirmadienis, antradienis, penktadienis 7.30-11.30

 

Kūno kultūros pedagogė Žana Laužaitienė

Trečiadienis 7.30-12.00, 14.30-16.30

Darbuotojo vardas, pavardė  Pareigos Kvalifikacinė kategorija
Danutė Žilinskienė Direktorė II vadybinė kvalifikacinė kategorija
Lilija Navikienė Direktorės pavaduotoja ugdymui II vadybinė kvalifikacinė kategorija
Dalia Almonaitienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Jurgita Šerpenskienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Renata Vasiliauskienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja 
Birutė Stumbrienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja 
Janina Brazaitienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja 
Irena Jakevičienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Birutė Sabaliauskienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
Angelė Burkšaitienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Agnė Glaveckienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Edita Setkauskienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja ekspertė
Rita Navickienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Agnė Vosylienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Irma Norkevičienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
Lina Stemplienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Rita Bartuškienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
Lina Benekoraitienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
Birutė Pilipavičienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Sonata Kuncaitienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Lina Bakaitienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
Žaneta Stanaitienė Grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Sandra Jakubauskienė Meninio ugdymo pedagogė (dailė) Mokytoja
Zigma Zokaitienė Logopedė Vyresnioji logopedė
Viktorija Dėdynienė Meninio ugdymo pedagogė Vyresnioji muzikos mokytoja
Vilma Brazauskienė Socialinė pedagogė Vyresnioji socialinė pedagogė
Inga Pudzinskienė Psichologė IV kategorija
Raimonda Kurauskienė Meninio ugdymo pedagogė Mokytoja metodininkė
 Žana Laužaitienė Kūno kultūros pedagogė Vyresnioji mokytoja
 Ieva Cikanavičiūtė Specialioji pedagogė

SĄRAŠAS PAREIGYBIŲ, Į KURIAS SKIRIANT ASMENĮ PATEIKIAMAS RAŠYTINIS PRAŠYMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBAI

Rašytinis prašymas  Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai dėl informacijos apie šias pareigas siekiantį asmenį pateikiamas skiriant asmenį į Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybę.

Pareigybių sąrašas patvirtintas, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktoriaus 2016 m. gruodžio 23 d. įsakymas Nr. (1.3.) V-12 „Dėl pareigybių sąrašo patvirtinimo“.

Žodinė paieška

Renginiai

Gegužės  2018
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
© 2018 mir.lt