,,Buratinas“ – laureatas kūrybiniame konkurse

„Yra nuostabu pamatyti, kaip skleidžiasi kūrybingumas, įkvėptas mūsų tėvelio Antano Vaičiulaičio. Mums tai didelė ir brangi gyvenimo dovana“ – kalbėjo rašytojo Antano Vaičiulaičio dukra Joana Vaičiulaitytė-Buivys. Viešnia sveikino konkurso „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“ dalyvius, susirinkusius Paežerių dvaro rūmų ledainėje, ir džiaugėsi, kad vienuoliktą kartą rengiamame konkurse jų buvo labai daug.

Konkursas rengiamas A. Vaičiulaičiui atminti, skatinti domėjimąsi jo gyvenimu bei kūryba ir sutampa su garbaus mūsų kraštiečio gimtadieniu ir vardadieniu.

Mūsų lopšelio-darželio ugdytiniai šį kartą buvo vieninteliai ikimokyklinių-priešmokyklinių vaikų amžiaus grupėje. Konkurso darbų vertinimo komisijos pirmininkė, rajono Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė nuoširdžiai  džiaugėsi mažųjų kūryba. Seserų konkurso mecenačių rašytojo dukrų Danutės, Joanos ir Aldonos Vaičiulaityčių įsteigta premija  buvo įteikta ,,Buratino“ bendruomenei. Kadangi vertinant šiais metais prioritetai buvo skiriami prozos ir poezijos kūriniams, premija atiteko ,,Drugelių“, ,,Dainiukų“, ,,Smalsiukų“ ir ,,Varliukų-Abėciukų“ grupėms. Saldžiosiomis dovanėlėmis pamaloninti visi konkurse dalyvavę vaikai.

                                                                                                                        Birutė Sabaliauskienė

                                                                            ,,Varliukų-Abėciukų“ grupės auklėtoja metodininkė

Žodinė paieška

Renginiai

Balandžio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
© 2019 mir.lt