Aš, mama, tėtis ir močiutė – vienoje komandoje

Sporto festivalis ,,Žaidynės mažiems ir dideliems“ ši kartą sukvietė ne tik mažuosius sportininkus, bet ir gausiai prisijungusius jų šeimos narius, pedagogus ir kitus švietimo įstaigų darbuotojus. Atvyko svečiai iš Vilkaviškio vaikų darželių ,,Pasaka“ ir ,,Eglutė“, Bartininkų ir Alvito mokyklų-daugiafunkcių centrų. Nors komandas sudarė įvairaus amžiaus, ir fizinių galimybių asmenys, visi nusiteikė bendram judėjimo džiaugsmui, varžytis ir laimėti – skirtingi, bet stiprūs kartu.

Šventė prasidėjo iškilmingu komandų žygiavimu, vėliavų nešimu, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas‘ direktorė Danutė Žilinskienė pasveikino sportininkus, paskatino siekti tikslo olimpinėmis vertybėmis grįstomis pastangomis. Šventės personažai Buratinas (pedagogė Irma Norkevičienė) ir Kiškis Olimpiukas: (pedagogė Angelė Burkšaitienė) visiems palinkėjo sportinio ryžto, azarto ir sėkmės.

Po kūno kultūros mokytojos Žanos Laužaitienės organizuotos masinės mankštos prasidėjo sportinių žaidimų fiesta. Vyresniųjų ugdytinių ir svečių komandos varžėsi ,,Aušros“ gimnazijos stadione. Jiems buvo parengtos įdomios, patrauklios, reikalaujančios vikrumo, atkaklumo, komandos susitelkimo, estafetės ir žaidimai: ,,Skraidantys žiedai“, ,,Draugystės traukinukas“, ,,Tinklinis kitaip“, ,,Šokliukas“, ,,Čiupk-imk“. Sportuodami drauge, kiekvienas siekė  asmeninės ir komandinės sėkmės, garbingo varžymosi, palaikant silpnesnių fizinių galių dalyvius. Skambėjo palaikymo šūksniai, motyvuojantys šūkiai: ,,Tu gali…“, ,,Tu įveikei..“, ,,Tu šaunuolis….“. Vaikai stengėsi pralenkti mamas, mamos –vaikus ar tėčius….

Jaunesniųjų grupių vaikai sportavo darželio kieme ir aikštyne. Kiemas aidėjo nuo juoko, džiugių šūksnių, įveikus kliūtį ar užduotį

,,Fotboliuko“, ,,Mažojo krepšinio“ ,,Spalvotų kamuoliukų“, ,,Pėdelių tako“ ir kitose judriose veiklose ir žaidimuose.

Po žaidynių iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje. visoms sportininkų komandoms buvo įteikti padėkos raštai, nominacijos ir dovanos.

Renginyje dalyvavo 239 vaikai, 37 tėvai ir seneliai, 42 pedagogai bei kiti darbuotojai.

Džiaugiamės kad esame respublikinio projekto ,,Olimpinės karta“ dalyviai. Turime didesnę galimybę skleisti olimpizmo idėjas, remtas pagarbos, draugystės ir tobulėjimo vertybėmis, bendradarbiaudami su socialiniais partneriais per sportą ugdyti laimingus, sveikus ir aktyvius vaikus.

 

Projekto ,,Olimpinė karta“ įstaigoje koordinatorė

grupės auklėtoja metodininkė Angelė Burkšaitienė

Žodinė paieška

Renginiai

Birželio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
© 2019 mir.lt